PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-18 18:31:35
Kwdj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 7.14 DAUTE Heike GDR Bratislava (TCH) 1983-06-04
RE (U20) 7.14 DAUTE Heike GDR Bratislava (TCH) 1983-06-04
RP (U20) 6.60 KIRSZENSTEIN Irena Polonia Warszawa Tokyo (JPN) 1964-10-14
Min. ME U20 (U20) 6.15 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ
W dal K - Gr. A Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
11 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom (MZ) 6.20/21 6.20 PB
4 NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 5.60/22 5.41 PB
12 BORCHARDT Maja 2004-02-20 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 5.72/23 5.72 PB
14 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków (MA) 5.79/22 5.62 PB
2 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 WLKS Wrocław (DS) 6.25/22 5.79
9 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.72/22 5.55 =PB
6 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce (SK) 5.55/22 5.52
3 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź (LD) 5.48/23 5.48
8 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.69/22 5.33 SB
13 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 5.41/23 5.41
1 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5.44/22 5.44
10 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce (SK) 5.08/23 5.08 PB
7 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 5.35/22 4.99
5 KOTEWICZ Kinga 2005-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 5.33/23 5.33
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 6.49
2 JĘDRASZAK Roksana 02 MKL Jarocin 6.23
3 KRAWCZYK Aleksandra 03 KS Warszawianka W-wa 6.10
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 6.25
2 WAWROWSKA Emilia 03 MLKS Sokół Lubin 6.03
3 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 5.98
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0106361 s. | Mem: 1.25 megabytes