73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-05 15:22:31
Ktrójsj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  10000 m chód M  [s]
08:50  10000 m chód K  [s]
09:50  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
10:55  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
12:15  Trójskok K  [Gr. A]
12:15  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M  [Gr. A]
12:35  Tyczka M  [Gr. B]
13:35  Trójskok M  [Gr. A]
13:35  Trójskok M  [Gr. B]
15:30  Tyczka K 
15:30  Oszczep K (600)  [F]
17:20  Młot K (4)  [F]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:10  400 m pł K  [F A]
18:10  Wzwyż K  [F]
18:25  400 m pł M  [F B]
18:30  400 m pł M  [F A]
18:40  800 m K  [F]
18:50  800 m M  [F]
18:50  Oszczep M (800) 
19:00  400 m K  [F B]
19:05  400 m K  [F A]
19:10  400 m M  [F B]
19:15  400 m M  [F A]
19:25  2000 m prz. K  [s]
19:40  2000 m prz. M  [s]
20:00  4x100 m K  [s]
20:15  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 13.55 JAGACIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo Novi Sad 2009-07-26
Min. ME U20 (U20) 12.80 Boras (SWE) 2019-07-18
Minimum do finału: 11.40 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-05 15:13:57
Trójskok K - Gr. A Planowany START: 2019-07-04 12:15 ZAKOŃCZENIE: 12:45:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 11 644
NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 12.44
+4.6
-
-
12.44 Q 1
2 9 528
SOFIŃSKA Karina 00-08-10 MOSM Tychy (SL) 12.26
+2.3
-
-
12.26 Q 2
3 5 224
WIŚNIEWSKA Katarzyna 00-10-11 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 11.29
-0.5
11.43
-0.6
-
11.43 Q PB 8
4 6 648
RÓŻAŃSKA Zuzanna 01-01-27 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 11.04
-0.1
11.31
+1.4
x
+1.3
11.31 q 10
5 7 34
FUCHS Anita 01-08-01 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 10.87
-0.5
10.63
+0.9
11.28
-1.6
11.28 q PB 11
6 8 94
WIELGOSZ Magdalena 00-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x
+0.7
11.14
-0.6
10.83
+0.4
11.14 2 14
7 10 602
JĘDRYCZKA Aleksandra 00-10-12 MUKS Kadet Rawicz (WP) 10.72
+0.2
11.02
+0.3
x
-0.2
11.02 2 15
8 1 328
KOS Katarzyna 01-06-12 MKS Tempo Kęty (MA) 10.61
+1.7
10.84
+2.0
10.91
-0.7
10.91 2 16
9 2 579
TRZECIAK Kinga 01-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 10.45
+0.1
10.34
+2.1
10.48
+0.3
10.48 PB 19
10 4 154
ŁASZCZYŃSKA Weronika 00-10-01 AZS-AWF Gorzów (LB) 10.29
+1.4
9.78
+0.7
10.39
+0.4
10.39 20
3 225
KARLIŃSKA Natalia 01-11-29 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) r


NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.047588109970093 s.