PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 21:11:49
Ktj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 4.71 MURTO Wilma FIN Zweibrucken (GER) 2016-01-31
RE (U20) 4.71i MURTO Wilma FIN Zweibrucken (GER) 2016-01-31
RP (U20) 4.31 WEJMAN Karolina KL Gdynia Bydgoszcz 2019-08-18
Min. ME U20 (U20) 4.10 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 4.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Minimum do finału: 3.40 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 21:00:52
Tyczka K - Gr. A Planowany START: 2021-07-02 10:40 ZAKOŃCZENIE: 11:54:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.70 2.90 3.10 3.30 3.40 wynik inf punkty rank
1 5 519
GÓRNY Kinga 02-04-26 MKS Ustroń (SL) - - - - o 3.40 Q 1
2 1 225
PLAK Malwina 02-01-08 RKS Łódź (LD) - - o o 3.30 q 2
3 7 182
BARTKOWIAK Agnieszka 02-09-20 ZLKL Zielona Góra (LB) - xo o xo 3.30 q 7
4 9 254
MC MAHON Oliwia 03-08-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - o xxo 3.30 q =SB 8
5 8 456
KOZŁOWSKA Natalia 02-03-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - xxo xxo 3.30 q 10
6 3 76
KANIA Malwina 03-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o o xxx 3.10 q 11
7 6 636
STĄPOREK Urszula 03-05-15 SL Olimpia Poznań (WP) xo o xxx 2.90 2 14
2 634
PUK Sonia 03-10-03 SL Olimpia Poznań (WP) xxx NM
4 496
SKUBISZ Julia 03-05-27 WKS Flota Gdynia (PM) xxx NM
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 4.10
2 KALITTA Victoria 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.10
3 WEJMAN Karolina 01 KL Gdynia 3.90
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 WEJMAN Karolina 01 KL Gdynia 4.10
2 KALITTA Victoria 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3.90
3 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 3.80
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.5820239 s. | Mem: 1.25 megabytes