74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-13 12:33:22
Kdyskj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:55  Dysk K (1)  [Gr. B]
10:55  Trójskok M  [Gr. A]
11:22  200 m K  [el]
11:47  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600)  [F]
15:15  Tyczka K  [FINAŁ]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:35  Młot M (6)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Oszczep M (800)  [F]
17:15  Młot K (4)  [F]
17:20  400 m M  [F B]
17:42  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:25  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 74.40 WYLUDDA Ilke GER Berlin 1988-09-13
RE (U20) 74.40 WYLUDDA Ilke GDR Berlin 1988-09-13
RP (U20) 60.60 KATEWICZ Renata START Elbląg Bochum 1984-06-15
Minimum do finału: 38.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-13 12:33:21
Dysk K (1) - Gr. A Planowany START: 2020-09-12 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 1 293 STARUCH Nina 01-03-03 AZS-AWF Warszawa (MZ) 49.79 49.79 Q PB 1
2 4 106 CHMIELEWSKA Aleksandra 02-04-05 KSLZS Kruszwica (KP) 37.31 37.45 40.42 40.42 Q PB 3
3 10 242 WAJSZCZYK Wiktoria 02-11-29 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 35.11 36.67 39.17 39.17 Q 5
4 2 551 ZARAŚ Katarzyna 01-09-01 MKS Baszta Szamotuły (WP) 24.26 36.04 37.86 37.86 q 7
5 6 508 MAZUREK Aleksandra 01-01-04 UKS 10 Zagórze (SL) x 35.12 35.18 35.18 q 9
6 12 600 SIEMIŃSKA Daria 02-05-10 LKS Lubawa (WN) x 33.99 x 33.99 q 11
7 11 455 KARWOWSKA Martyna 01-09-09 RKS Rumia (PM) 33.72 x 32.65 33.72 q 12
8 7 211 DUDEK Weronika 01-11-21 ZLKL Zielona Góra (LB) x 32.61 32.99 32.99 2 14
9 8 237 FRONCZYK Wiktoria 02-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 32.23 30.60 32.23 17
10 9 424 NICZYPORUK Gabriela 01-10-08 UKS Czwórka Białystok (PD) x 30.43 31.55 31.55 SB 20
11 5 537 TOMASZEWSKA Aurelia 01-12-17 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 27.94 29.61 27.58 29.61 21
12 3 16 KRAWCZYK Karolina 01-07-24 LKS Polkowice (DS) 26.93 x 28.80 28.80 23
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 47.63
2 MUSZYŃSKA Weronika 01 AZS UMCS Lublin 44.30
3 NOWAK Barbara 00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41.51
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 KULAK Agnieszka 99 LKS Jantar Ustka 46.06
2 MACIEJEWSKA Patrycja 99 UKS Achilles Leszno 43.92
3 OLSZEWSKA Magdalena 99 OKLA Ostrołęka 40.62
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.068970203399658 s.