74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-13 16:03:52
K4x400j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m K  [s]
09:55  5000 m M  [s]
11:15  Dysk K (1)  [F]
11:30  Trójskok M  [F]
11:45  Tyczka M  [FINAŁ]
12:45  200 m K  [F A]
13:00  Trójskok K  [F]
13:05  200 m M  [F B]
13:10  Dysk M (1.75)  [F]
13:37  100 m pł K  [el]
14:10  110 m pł M (99.1)  [el]
14:20  Wzwyż M  [F]
14:35  Młot M (6)  [F]
14:37  1500 m K  [s]
14:47  1500 m M  [s]
15:09  100 m pł K  [F B]
15:30  110 m pł M (99.1)  [F B]
15:47  4x400 m K  [s]
16:00  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 3:27.60 USA USA Grosseto 2004-07-18
RE (U20) 3:28.39 GDR GDR Sudbury 1988-07-31
RP (U20) 3:42.30 klub SKRA Warszawa Warszawa 1999-09-04
RP (U20) 3:32.63 reprezentacja POLSKA Rieti 2013-07-21
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-13 16:03:52
4x400 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-13 15:47 WYSTARTOWANO: 15:57:19 DEKORACJA 16:24
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 6 458 ZAPORA Blanka
PIETROŃ Monika
PLECZYŃSKA Natalia
FORMELLA Aleksandra
SKLA Sopot (PM) 3:52.00 0.140 15 1
2 7 174 SURA Kornelia
RZESZEWSKA Olga
MARKOWSKA Wiktoria
KACZMAREK Alicja
ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 3:55.59 0.205 12 2
3 4 541 ZIMNA Marta
MRUGALSKA Nikola
MAJEWSKA Marika
MATUSIAK Maria
LUKS Orkan Września (WP) 3:56.28 0.173 10 3
4 5 343 KAPUSTKA Anna
BELOWSKA Aleksandra
MAŁEK Monika
WSOŁEK Aleksandra
KS AZS AWF Kraków (MA) 3:56.75 0.221 9 4
5 8 87 ORSZAGH Natalia
KORALEWSKA Julia
FORC Wiktoria
KOGUT Zuzanna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4:03.76 0.275 8 5
6 3 593 CZARNECKA Aleksandra
KUBICKA Julia
ROGALA Aleksandra
LEMANOWICZ Maja
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 4:05.28 0.325 6
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 SKLA Sopot 3:44.53
2 KKS Victoria Stalowa Wola 3:50.00
3 MKS Agros Chełm 3:52.15
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.09594202041626 s.