73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-05 17:21:52
K4x100j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  10000 m chód M  [s]
08:50  10000 m chód K  [s]
09:50  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
10:55  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
12:15  Trójskok K  [Gr. A]
12:15  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M  [Gr. A]
12:35  Tyczka M  [Gr. B]
13:35  Trójskok M  [Gr. A]
13:35  Trójskok M  [Gr. B]
15:30  Tyczka K 
15:30  Oszczep K (600)  [F]
17:20  Młot K (4)  [F]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:10  400 m pł K  [F A]
18:10  Wzwyż K  [F]
18:25  400 m pł M  [F B]
18:30  400 m pł M  [F A]
18:40  800 m K  [F]
18:50  800 m M  [F]
18:50  Oszczep M (800) 
19:00  400 m K  [F B]
19:05  400 m K  [F A]
19:10  400 m M  [F B]
19:15  400 m M  [F A]
19:25  2000 m prz. K  [s]
19:40  2000 m prz. M  [s]
20:00  4x100 m K  [s]
20:15  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 45.33 klub Legia Warszawa Zabrze 1979-08-24
RP (U20) 44.59 reprezentacja POLSKA Lublana 1997-07-27
Min. ME U20 (U20) 45.50 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-05 17:21:52
4x100 m K - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-04 20:00 WYSTARTOWANO: 20:02:32
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 4 158 KRASICKA Wiktoria
KOSIKOWSKA Paulina
ŁASZCZYŃSKA Weronika
SIKORSKA Sandra
AZS-AWF Gorzów (LB) 48.81 0.189 8 6
2 5 524 WYCHORSKA Anna
OGÓROWSKA Natalia
BRODA Julia
KIEPURA Monika
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 49.47 0.544 7 8
3 8 426 MIELECH Gabriela
MALINOWSKA Izabela
KAROLCZUK Paulina
OLECHNO Kinga
UKS Czwórka Białystok (PD) 52.04 0.561 5 10
4 7 601 OBST Zuzanna
LISIECKA Maria
KŁOSIŃSKA Lena
WESOŁOWSKA Kaja
MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 53.47 0.364 11
3 560 GRZELAK Hanna
LOSY Aleksandra
KALINA Olga
BENEDYKCIŃSKA Natalia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) DNF 0.218
6 621 FRĄCKOWIAK Oliwia
JANKOWSKA Martyna
NOWAK Zuzanna
NEUMANN Sara
UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) DNF 0.259

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.096887111663818 s.