PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:32:39
K400płj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 53.60 MCLAUGHLIN Sydney USA Fayetteville (USA) 2018-04-27
RE (U20) 55.46 TIRLEA-MANOLACHE Ionea ROU Göteborg (SWE) 1995-08-11
RP (U20) 57.10 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-21
Min. ME U20 (U20) 59.40 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-19 16:09:43
400 m pł K - elim 1 Planowany START: 2023-07-18 12:45 WYSTARTOWANO: 12:45:37
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 239 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa (MZ) 63.63 0.208 Q 5
2 3 313 KLAMA Julia 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 64.64 0.178 qB SB 9
3 6 529 KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 MKL Jarocin (WP) 65.07 0.264 qB 11
4 7 357 MACIOROWSKA Aleksandra 2005-02-22 KS Podlasie Białystok (PD) 65.51 0.343 qB 12
5 8 330 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 66.03 0.252 qB SB 16
6 4 123 LUBINA Dagmara 2005-06-10 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 72.28 0.240 28
2 54 MILAK Majka 2005-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KACZMAREK Alicja 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 59.37
2 OKO Wiktoria 03 KS Wisła Puławy 61.89
3 KORNACKA Karolina 03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 61.91
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 OKO Wiktoria 03 KS Wisła Puławy 58.03
2 WOŁCZAK Aleksandra 03 AZS-AWF Gorzów 58.64
3 KOŁODZIEJCZUK Maria 04 UKS Czempion Bełchatów 60.34
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0236061 s. | Mem: 1.25 megabytes