76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-07 19:08:55
K3000j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:08  Kula M (6)  [Gr. A]
10:10  W dal K  [Gr. A]
11:00  Kula M (6)  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
13:00  Wzwyż K  [Gr. B]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia Otwarcia 
15:20  100 m K  [el]
15:25  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:50  100 m M  [el]
16:20  400 m K  [el]
16:45  400 m M  [el]
17:05  Kula K (4) 
17:10  100 m K  [F B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  W dal M  [F]
17:25  100 m M  [F B]
17:35  100 m M  [F A]
17:50  800 m K  [el]
18:10  800 m M  [el]
18:25  Kula M (6)  [F]
18:30  3000 m K  [s]
18:40  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 8:28.83 BUDD Zola RSA Roma (ITA) 1985-09-07
RE (U20) 8:28.83 BUDD Zola GBR Roma (ITA) 1985-09-07
RP (U20) 8:59.44 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Sotteville-les-Rouen (FRA) 2014-06-14
Min. MŚ U20 (U20) 9:20.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-07 19:08:55
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-07 18:30 WYSTARTOWANO: 18:41:23 DEKORACJA 19:00
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 21 186 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 RKS Łódź (LD) 9:35.90 15 1
2 15 144 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól (LB) 9:37.16 PB 12 2
3 18 377 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok (PD) 9:46.82 PB 10 3
4 1 229 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 9:47.55 9 4
5 11 590 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno (WP) 9:49.33 PB 8 5
6 13 455 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 9:56.34 PB 8 6
7 17 442 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 9:57.84 PB 7 7
8 16 495 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 9:58.06 SB 7 8
9 12 41 KRUPA Urszula 2004-02-10 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 10:02.16 PB 6 9
10 9 170 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 LUKS Boguszyce (LD) 10:04.12 PB 5 10
11 3 268 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa (MZ) 10:09.08 PB 4 11
12 14 314 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki (MA) 10:14.55 3 12
13 10 6 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 10:22.02 2 13
14 2 462 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice (SL) 10:35.26 2 14
15 8 143 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól (LB) 10:35.98 PB 2 15
16 6 501 KOZIK Karolina 2003-04-10 MOSM Tychy (SL) 10:53.03 2 16
4 338 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa (OP) DNF
5 124 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów (LU) DNF
19 530 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 KS Energetyk Poznań (WP) DNF
7 205 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa (MZ) DNS
20 638 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 9:51.93
2 BREZA Olimpia 02 KUKS Remus Kościerzyna 9:55.62
3 WAWRZYNIAK Oliwia 02 KS Energetyk Poznań 9:55.79
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 BREZA Olimpia 02 KUKS Remus Kościerzyna 9:46.58
2 HRYCYK Anna 03 KMKL Sztorm Kołobrzeg 9:47.31
3 KORALEWSKA Julia 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 9:47.75
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.100194 s. | Mem: 1.25 megabytes