73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-03 20:47:29
K3000j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
11:15  Kula M (6)  [Gr. A]
11:15  Kula M (6)  [Gr. B]
11:20  Wzwyż K  [Gr. A]
11:20  Wzwyż K  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  400 m pł M  [el]
13:35  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:10  100 m M (PK)  [s]
14:15  Młot K (4)  [Gr. A]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:15  W dal K  [F]
17:25  800 m K  [el]
17:35  Kula K (4) 
17:40  800 m M  [el]
18:05  100 m K  [el]
18:25  100 m M  [el]
18:45  W dal M  [F]
18:50  400 m K  [el]
19:10  400 m M  [el]
19:10  Kula M (6)  [F]
19:35  100 m K  [F B]
19:40  100 m K  [F A]
19:45  100 m M  [F B]
19:50  100 m M  [F A]
19:55  3000 m K  [s]
20:10  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 8:59.44 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Sotteville-les-Rouen 2014-06-14
Min. ME U20 (U20) 9:40.00 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2019-07-03 20:47:29
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-03 19:55 WYSTARTOWANO: 20:15:01
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 7 262
DUDEK Zofia 01-12-25 MKS Polonia Warszawa (MZ) 9:32.15 15
2 14 458
LEWNA Weronika 01-08-08 LKS Fenix Słupsk (PM) 9:56.59 12
3 11 89
LATAŃSKA Zuzanna 01-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 9:58.17 10
4 3 394
KARPIUK Diana 00-04-05 KS Podlasie Białystok (PD) 10:04.56 9
5 2 380
JABŁOŃSKA Adrianna 00-07-11 LKS Stal Mielec (PK) 10:08.11 8
6 18 515
PYKA Milena 00-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 10:09.29 8
7 13 539
GAŁA Katarzyna 00-07-17 TS AKS Chorzów (SL) 10:12.28 7
8 1 460
DUBIELLA Monika 00-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 10:12.76 7
9 12 653
POTOMSKA Daria 00-05-31 KS Hanza Goleniów (ZP) 10:17.33 6
10 9 638
PAWŁOWSKA Kamila 00-07-18 KS Zamek Kurzętnik (WN) 10:18.41 5
11 22 664
WOŹNIAK Joanna 01-06-07 MKL Szczecin (ZP) 10:29.76 4
12 6 370
MATYSIK Nikola 01-04-06 KKB MOSiR Krosno (PK) 10:36.30 3
13 16 208
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 01-05-01 RKS Łódź (LD) 10:46.47 2
14 8 464
ŁAWRUKAJTIS Anna 01-08-02 RKS Rumia (PM) 10:53.24 2
15 10 535
MROWIEC Kinga 01-08-09 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 10:54.62 2
16 15 165
FEMLAK Natalia 01-08-15 MLKS Agros Żary (LB) 10:56.39 2
17 21 540
STOPYRA Natalia 01-07-08 TS AKS Chorzów (SL) 11:01.16
18 20 665
KOWALIK Natalia 01-10-06 MKL Szczecinek (ZP) 11:07.22
19 4 501
SIKORA Joanna 00-11-04 LKS Pogórze Skoczów (SL) 11:13.24
20 17 339
CZAJA Agata Maria 01-02-08 UKS Gimpel Nowy Targ (MA) 11:13.48
21 5 277
KOLASA Zuzanna 01-11-11 PTT Delta Płock (MZ) 11:32.15
19 639
PIETRUCZUK Alicja 00-01-14 LKS Korab Olecko (WN) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.050699949264526 s.