74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-13 14:52:51
K1500j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m K  [s]
09:55  5000 m M  [s]
11:15  Dysk K (1)  [F]
11:30  Trójskok M  [F]
11:45  Tyczka M  [FINAŁ]
12:45  200 m K  [F A]
13:00  Trójskok K  [F]
13:05  200 m M  [F B]
13:10  Dysk M (1.75)  [F]
13:37  100 m pł K  [el]
14:10  110 m pł M (99.1)  [el]
14:20  Wzwyż M  [F]
14:35  Młot M (6)  [F]
14:37  1500 m K  [s]
14:47  1500 m M  [s]
15:09  100 m pł K  [F B]
15:30  110 m pł M (99.1)  [F B]
15:47  4x400 m K  [s]
16:00  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 3:51.34 LANG Yinglai CHN Shanghai 1997-10-18
RE (U20) 4:04.24 NEPORADNA Nelya UKR Paris 2003-08-29
RP (U20) 4:07.34 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Szczecin 2014-06-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-13 14:52:51
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-13 14:37 WYSTARTOWANO: 14:39:15 DEKORACJA 15:13
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 18 110 KAZIMIERSKA Klaudia 01-09-03 LKS Vectra Włocławek (KP) 4:31.17 15 1
2 5 299 BRONOWSKA Zuzanna 01-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 4:35.71 12 2
3 16 625 SARNECKA Oliwia 01-12-20 MKL Szczecin (ZP) 4:41.22 10 3
4 6 523 FIUTEK Karolina 01-04-06 UMKS Nadir Jędrzejów (SK) 4:42.90 PB 9 4
5 13 1 KAPUSTKA Anna 02-02-20 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:44.71 8 5
6 7 494 TYPER Michalina 01-08-06 MKS-MOSM Bytom (SL) 4:45.11 8 6
7 11 334 SERAFIN Katarzyna 02-09-09 Kraków Athletics Team (MA) 4:45.28 7 7
8 17 427 KONDRACKA Gabriela 01-03-08 UKS Technik Augustów (PD) 4:47.19 7 8
9 1 471 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 01-11-23 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4:48.37 6 9
10 8 11 PIECHOWICZ Katarzyna 02-10-21 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:51.25 5 10
11 3 548 PAWEŁCZYK Julia 02-03-26 MKL Jarocin (WP) 4:51.70 4 11
12 4 553 KOPEĆ Natalia 01-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 4:53.63 3 12
13 9 377 HAZIK Karolina 02-02-23 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 4:55.01 2 13
14 14 212 DZIAŁOSZEWSKA Maja 01-09-05 ZLKL Zielona Góra (LB) 4:55.90 SB 2 14
15 12 479 LUBOWSKA Agnieszka 02-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 5:00.40 2 15
16 15 456 ŁAWRUKAJTIS Anna 01-08-02 RKS Rumia (PM) 5:01.78 2 16
17 10 346 CABAJ Anna 02-07-09 LKS Kłos Olkusz (MA) 5:13.83 17
2 526 WYROŚLAK Martyna 02-09-05 KS Gwardia Piła (WP) DNF
19 245 CIOŁAK Magdalena 01-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) DNF
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 4:25.63
2 SARNECKA Oliwia 01 MKL Szczecin 4:25.70
3 DUDEK Zofia 01 MKS Polonia Warszawa 4:27.11
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 KRÓLIK Kinga 99 UKS Azymut Pabianice 4:26.53
2 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:27.22
3 MEGGER Eliza 99 GKS Olimpia Grudziądz 4:29.41
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.049349784851074 s.