PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 14:43:17
K100płj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:50  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [FINAŁ]
11:45  Trójskok K  [FINAŁ]
12:08  100 m pł K  [el]
12:20  Dysk M (1.75)  [F]
12:40  200 m K  [F B]
12:46  200 m M  [F B]
12:57  200 m K  [F A]
13:05  200 m M  [F A]
13:25  100 m pł K  [F B]
13:35  100 m pł K  [F A]
13:40  Trójskok M  [F]
13:45  Tyczka M  [FINAŁ]
14:00  110 m pł M  [el]
14:15  Młot M (6)  [FINAŁ]
14:35  1500 m K  [s]
14:55  1500 m M  [s]
15:20  110 m pł M  [F B]
15:30  110 m pł M  [F A]
15:45  4x400 m K  [s]
15:55  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 12.71 ANDERSON Britany JAM Joensuu (FIN) 2019-07-24
RE (U20) 12.85 HERMAN Elvira BLR Bydgoszcz (POL) 2016-07-24
RP (U20) 13.01 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa Łódź 2020-09-14
Min. ME U20 (U20) 13.85 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 14:43:17
100 m pł K - elim 1 Planowany START: 2023-07-20 12:08 WYSTARTOWANO: 12:08:23
+1.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 3 256 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL Optima Radom (MZ) 13.85 0.130 Q PB 2
2 4 117 WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 KS Wisła Puławy (LU) 13.93 0.167 Q 4
3 6 93 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 UKS Czapla Białe Błota (KP) 14.17 0.282 q 7
4 8 185 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź (LD) 15.06 0.290 qB 11
5 2 320 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15.50 0.234 qB 13
6 7 558 MAJCHRZAK Angelika 2005-05-02 UKS Dąb Suchy Las (WP) 17.07 0.193 18
5 536 LEWANDOWSKA Iga 2004-08-25 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) DQ 0.196 TR 22.6.2
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 NAGIĘĆ Weronika 02 KS AZS AWF Kraków 13.28
2 MAJEWSKA Marika 02 LUKS Orkan Września 13.39
3 BARCZ Weronika 02 AZS Łódź 13.58
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 SIELSKA Alicja 03 KS Wisła Puławy 14.03
2 OLSZAK Maja 04 LKS Górnik Wałbrzych 14.15
3 WANKIEWICZ Natalia 04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 14.18
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.021224 s. | Mem: 1.25 megabytes