76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 18:31:19
M400j 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:08  Kula M (6)  [Gr. A]
10:10  W dal K  [Gr. A]
11:00  Kula M (6)  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
13:00  Wzwyż K  [Gr. B]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia Otwarcia 
15:20  100 m K  [el]
15:25  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:50  100 m M  [el]
16:20  400 m K  [el]
16:45  400 m M  [el]
17:05  Kula K (4) 
17:10  100 m K  [F B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  W dal M  [F]
17:25  100 m M  [F B]
17:35  100 m M  [F A]
17:50  800 m K  [el]
18:10  800 m M  [el]
18:25  Kula M (6)  [F]
18:30  3000 m K  [s]
18:40  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 43.87 LEWIS Steve USA Seoul (KOR) 1988-09-28
RE (U20) 45.01 SCHÖNLEBE Thomas GER Berlin (GER) 1984-07-15
RP (U20) 45.27 JĘDRUSIK Tomasz AZS Warszawa Seul (JPN) 1988-09-25
Min. MŚ U20 (U20) 47.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-08 18:31:19
400 m M - Finał A Planowany START: 2022-07-08 17:30 WYSTARTOWANO: 17:29:22 DEKORACJA 18:45
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 6 123 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm (LU) 46.68 0.343 PB 15
2 5 161 SZWED Maks 2004-08-06 AZS Łódź (LD) 47.49 0.196 PB 12
3 3 194 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 UMLKS START Wieruszów (LD) 47.79 0.223 PB 10
4 4 306 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 47.88 0.190 PB 9
5 2 193 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 48.23 0.345 8
6 8 416 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 48.49 0.194 PB 8
7 7 20 KADYŁO Adam 2003-07-07 MKS MOS Wrocław (DS) 48.59 0.210 7
8 1 157 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS Łódź (LD) 48.84 0.239 7
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 SOŁTYSIAK Daniel 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 46.74
2 KOTYRA Mikołaj 01 AZS UMCS Lublin 47.50
3 GRZEGORZEWICZ Patryk 02 MKS-SMS Victoria Racibórz 47.51
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 GRZEGORZEWICZ Patryk 02 MKS-SMS Victoria Racibórz 47.16
2 KAROLEWSKI Marcin 02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 47.92
3 SZCZEPANIAK Jakub 03 UMLKS START Wieruszów 48.03
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.085479 s. | Mem: 1.25 megabytes