76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 18:31:19
M400j 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 43.87 LEWIS Steve USA Seoul (KOR) 1988-09-28
RE (U20) 45.01 SCHÖNLEBE Thomas GER Berlin (GER) 1984-07-15
RP (U20) 45.27 JĘDRUSIK Tomasz AZS Warszawa Seul (JPN) 1988-09-25
Min. MŚ U20 (U20) 47.00 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-08 17:31:19
400 m M Planowany START: 2022-07-07 16:45 WYSTARTOWANO: 16:48:52
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 4 1 123 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm (LU) 47.40 0.258 Q 1
2 7 1 194 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 UMLKS START Wieruszów (LD) 47.82 0.198 Q PB 2
1 6 3 161 SZWED Maks 2004-08-06 AZS Łódź (LD) 47.88 0.211 Q PB 3
2 4 3 20 KADYŁO Adam 2003-07-07 MKS MOS Wrocław (DS) 48.06 0.244 Q 4
3 3 1 193 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 48.14 0.327 q PB 5
3 3 3 157 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS Łódź (LD) 48.61 0.251 q 6
4 7 3 473 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 48.64 0.212 qB 7
1 3 2 306 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 48.92 0.158 Q 8
4 5 1 265 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom (MZ) 49.01 0.289 qB PB 9
2 2 2 416 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 49.18 0.187 Q 10
5 5 3 635 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje (ZP) 49.22 0.264 qB PB 11
6 2 3 511 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory (SL) 49.31 0.205 qB SB 12
7 8 3 387 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol (PD) 49.60 0.243 qB SB 13
3 7 2 561 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin (WP) 49.72 0.276 qB 14
5 2 1 417 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 49.73 0.271 qB 15
4 6 2 386 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol (PD) 49.83 0.198 qB 16
6 6 1 162 WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 AZS Łódź (LD) 49.89 0.245 PB 17
5 5 2 97 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin (LU) 50.43 0.212 18
7 8 1 295 MACHETA Michał 2003-11-11 KS AZS AWF Kraków (MA) 50.61 0.169 19
6 4 2 160 PIETRZAK Daniel 2004-10-13 AZS Łódź (LD) 50.99 0.324 20
7 8 2 101 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin (LU) 54.02 0.346 21
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 SOŁTYSIAK Daniel 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 46.74
2 KOTYRA Mikołaj 01 AZS UMCS Lublin 47.50
3 GRZEGORZEWICZ Patryk 02 MKS-SMS Victoria Racibórz 47.51
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 GRZEGORZEWICZ Patryk 02 MKS-SMS Victoria Racibórz 47.16
2 KAROLEWSKI Marcin 02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 47.92
3 SZCZEPANIAK Jakub 03 UMLKS START Wieruszów 48.03
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.063602 s. | Mem: 1.25 megabytes