74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-11 19:32:17
Mkulaj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  Kula K (4)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:30  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:30  W dal M  [Gr. A]
12:15  Kula M (6)  [Gr. A]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:19  100 m K  [el]
15:27  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:47  100 m M  [el]
15:47  100 m M (PK)  [s]
16:21  400 m K  [el]
16:40  400 m M  [el]
17:04  100 m K  [F B]
17:10  Oszczep M (800)  [Gr. A]
17:15  Kula K (4)  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:33  W dal M  [F]
17:45  800 m K  [el]
18:00  800 m M  [el]
18:10  Oszczep M (800)  [Gr. B]
18:22  3000 m K  [s]
18:30  Kula M (6)  [F]
18:35  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 23.00 Gill Jacko NZL Auckland (North Shore) 2013-08-18
RE (U20) 22.73 STORL David GER Osterode 2009-07-14
RP (U20) 22.96 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spa?a 2016-12-29
Minimum do finału: 15.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-11 19:32:16
Kula M (6) - Gr. A Planowany START: 2020-09-11 12:15 ZAKOŃCZENIE: 12:25:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 9 25 KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 16.78 16.78 Q 2
2 7 385 KOPEĆ Mateusz 02-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 15.60 x x 15.60 q PB 5
3 8 12 KANIK Jakub 02-05-20 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 13.66 15.02 x 15.02 q 7
4 4 283 CUBER Bartosz 01-01-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) 14.14 x 14.92 14.92 q 8
5 6 544 REWERS Mikołaj 02-08-13 LUKS Orkan Września (WP) 13.71 14.26 14.77 14.77 q 11
6 2 580 KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x 14.59 x 14.59 q 12
7 5 239 KOWALSKI Bartosz 01-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 12.86 12.54 12.86 SB 2 15
3 235 ANTCZAK Julian 02-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x x x NM
1 575 MAROK Wojciech 01-09-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 UKS 12 Kalisz 19.31
2 MAROK Wojciech 01 UKS Orkan Środa Wlkp. 19.27
3 NIEDŹWIECKI Damian 00 OKLA Ostrołęka 18.47
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 WARSZAWSKI Kornel 00 LKS Orkan Ostrzeszów 17.73
2 NIEDŹWIECKI Damian 00 OKLA Ostrołęka 16.98
3 MIKULSKI Krystian 00 WLKS Nowe Iganie 16.73
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.066779136657715 s.