74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-13 16:16:06
Mwj 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 2.37 TOPIC Dragutin SRB Plovdiv 1990-08-12
RŚ (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul 1992-09-20
RE (U20) 2.37 TOPIC Dragutin YUG Plovdiv 1990-08-12
RE (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul 1992-09-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
Minimum do finału: 1.98 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-13 16:15:07
Wzwyż M - Gr. A Planowany START: 2020-09-12 13:10 ZAKOŃCZENIE: 13:55:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.75 1.80 1.85 1.89 1.92 1.95 1.98 wynik inf punkty rank
1 1 2 97 WIŚNIEWSKI Gracjan 01-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o o o 1.95 q 1
1 4 1 82 GLAZIK Maksymilian 01-10-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o o o 1.95 q 1
1 4 2 265 PAJĄK Jakub 01-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - - o - o o 1.95 q 1
1 5 1 378 JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - - - o o 1.95 q 1
1 6 1 145 HOŁUB Jakub 02-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) - - - - o o 1.95 q 1
1 7 1 483 MOROŃ Michał 02-05-30 MKS Iskra Pszczyna (SL) - - - o o o 1.95 q 1
3 8 2 75 KUCHCZYŃSKI Jakub 02-09-05 BKS Bydgoszcz (KP) - o o o xo o 1.95 q =PB 7
4 5 2 369 KRZYWIŃSKI Bartosz 02-05-06 LUKS Namysłów (OP) - o o o o xo 1.95 q 8
4 6 2 88 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - o xo 1.95 q 8
5 2 1 104 KALAMARSKI Mateusz 02-06-16 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - xo o o xxo 1.95 q 10
6 2 2 196 KLIMIUK Jakub Tomasz 02-10-03 LKS Lubusz Słubice (LB) - o o o xo xxo 1.95 q =SB 10
6 8 1 367 FIAŁA Igor 02-12-11 LUKS Namysłów (OP) o o o xxo o xxx 1.92 q =PB 12
7 3 2 419 SZEWCZYK Sebastian 02-01-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) o xxo o xo xo xxx 1.92 PB 2 13
7 3 1 619 BAŃKOWSKI Kacper 02-04-15 MKL Szczecin (ZP) o xo o o xxo xxx 1.92 2 14
8 9 1 18 BAŁUT Dawid 01-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) o xo o xxx 1.85 =PB 2 15
8 9 2 271 NOWICKI Patryk 02-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) - - xxo - xxx 1.85 2 16
9 1 1 340 SAMEL Jakub 01-01-23 KS AZS AWF Kraków (MA) - xo xxo xxx 1.85 17
9 7 2 192 OSTROWSKI Norbert 01-02-05 AZS-AWF Gorzów (LB) - o xxx 1.80 18
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 SZALEK Sean 00 SKLA Sopot 2.11
2 BUJAK Jakub 00 MMKS Kędzierzyn Koźle 2.08
3 RUTOWICZ Przemysław 00 UMLKS Pegaz Opoczno 2.05
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 SZTANDUR Piotr 00 MKS Inowrocław 2.02
2 BUJAK Jakub 00 MMKS Kędzierzyn Koźle 1.98
3 CHMIELEWSKI Kevin 99 WKS Oleśniczanka Oleśnica 1.98
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.21165895462036 s.