74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-11 17:33:23
M100j 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 9.97 BROMELL Trayvon USA Eugene 2014-06-13
RE (U20) 10.04 LEMAITRE Christophe FRA Novi-Sad 2009-07-24
RP (U20) 10.35 § CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Sopot 2000-08-23
RP (U20) 10.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz ACHILLES Leszno Siedlce 2010-06-10
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-11 17:31:54
100 m M - elim 1 Planowany START: 2020-09-11 15:47 WYSTARTOWANO: 15:46:49
-1.1 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 1 3 354 PIETRUSA Jakub 02-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 10.51 0.110 Q PB 1
1 8 2 384 WDOWIK Oliwer 02-01-03 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10.54 0.194 Q 2
2 8 3 35 SZACHNIEWICZ Szymon 01-05-26 MKS MOS Wrocław (DS) 10.57 0.197 q 3
2 4 2 410 ŁUPIŃSKI Rafał 01-03-20 KS Podlasie Białystok (PD) 10.61 0.165 q PB 4
1 3 4 587 ŻOK Łukasz 01-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 10.73 0.193 Q 5
2 7 4 154 KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 10.77 0.110 q 6
3 6 3 70 ŁUCZYŃSKI Dominik 02-10-11 WLKS Wrocław (DS) 10.80 0.169 q PB 7
3 5 2 488 TARADAJ Bartosz 01-12-22 MKS-MOS Katowice (SL) 10.85 0.148 qB 8
3 5 4 148 LEMPACH Jakub 01-08-21 AZS UMCS Lublin (LU) 10.86 0.199 qB SB 9
1 3 1 305 GRZELAK Mateusz 01-01-18 MUKS Płock (MZ) 10.88 0.153 Q 10
4 8 4 300 MATEŃKO Wiktor 02-01-04 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 10.90 (894) 0.131 qB 11
2 7 1 108 ZUBEL Krystian 01-03-09 KSLZS Kruszwica (KP) 10.90 (898) 0.155 qB 12
4 6 2 220 CHROSTA Filip 02-02-27 BKL Bełchatów (LD) 10.91 0.162 qB SB 13
4 3 3 256 PĘCZEK Piotr 02-02-22 RKS Łódź (LD) 10.92 0.119 qB PB 14
5 2 2 631 FRĄCKIEWICZ Natan 01-08-02 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 10.94 0.167 qB PB 15
5 2 3 478 SIKORSKI Jakub 01-09-01 AZS-AWF Katowice (SL) 10.99 0.182 qB 16
6 4 3 280 SUCHOROWSKI Jan 01-10-21 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 11.01 0.205 PB 17
5 2 4 221 GÓRNY Mateusz 02-08-29 BKL Bełchatów (LD) 11.07 0.107 18
3 2 1 246 ŁUKOMSKI Adam 01-09-06 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 11.08 0.156 SB 19
4 8 1 143 CHMIEL Jakub 01-02-08 AZS UMCS Lublin (LU) 11.13 0.111 20
5 1 1 365 POKORA Dawid 02-03-25 LKS Orzeł Namysłów (OP) 11.14 0.172 21
6 7 2 32 OCHWAT Kamil 01-07-04 MKS MOS Wrocław (DS) 11.15 (144) 0.188 22
6 6 4 83 GRZEGRZÓŁKA Jakub 02-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.15 (148) 0.131 23
7 5 3 78 BOIŃSKI Dominik 02-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.19 0.243 24
6 5 1 27 BUGAJSKI Paweł 01-02-26 MKS MOS Wrocław (DS) 11.22 0.196 25
7 3 2 586 WITKE Jakub 02-10-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 11.23 0.182 26
7 6 1 606 TUREK Bartosz 02-05-22 UKS Atos Woźnice (WN) 11.27 0.186 27
8 4 1 272 CHUDAK Franciszek 01-12-03 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 11.42 0.174 28
8 7 3 550 SIENKIEWICZ Bartosz 01-01-19 MKL Jarocin (WP) 11.43 0.361 29
7 1 4 270 MORDAKA Mateusz 01-10-02 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 11.47 0.185 30
8 1 2 321 WRÓBEL Adam 01-10-24 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 11.53 0.182 31
4 4 68 GRĄBCZEWSKI Mateusz 02-03-25 WLKS Wrocław (DS) DNF 0.308
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 PLICHTA Antoni 00 LKS Lubusz Słubice 10.61
2 CHARZYŃSKI Sebastian 00 Mazovia ProActiv Ciechanów 10.87
3 ŻOK Łukasz 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 10.90
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 ŁĘCZYCKI Artur 00 UKS 19 Bojary Białystok 10.57
2 SZTEJKOWSKI Damian 99 LKS Polkowice 10.61
3 PAJĄK Rafał 99 MKS Czechowice-Dziedzice 10.62
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.20798802375793 s.