73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-03 19:46:03
Kwdj 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
11:15  Kula M (6)  [Gr. A]
11:15  Kula M (6)  [Gr. B]
11:20  Wzwyż K  [Gr. A]
11:20  Wzwyż K  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  400 m pł M  [el]
13:35  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:10  100 m M (PK)  [s]
14:15  Młot K (4)  [Gr. A]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:15  W dal K  [F]
17:25  800 m K  [el]
17:35  Kula K (4) 
17:40  800 m M  [el]
18:05  100 m K  [el]
18:25  100 m M  [el]
18:45  W dal M  [F]
18:50  400 m K  [el]
19:10  400 m M  [el]
19:10  Kula M (6)  [F]
19:35  100 m K  [F B]
19:40  100 m K  [F A]
19:45  100 m M  [F B]
19:50  100 m M  [F A]
19:55  3000 m K  [s]
20:10  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 6.60 KIRSZENSTEIN Irena Polonia Warszawa Tokyo 1964-10-14
Min. ME U20 (U20) 6.12 Boras (SWE) 2019-07-18
Minimum do finału: 5.60 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-03 19:46:03
W dal K - Gr. A Planowany START: 2019-07-03 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:30:00
msc lp grupa nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 9 1 560
BENEDYKCIŃSKA Natalia 00-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.80
+0.5
-
-
5.80 Q 1
1 5 2 644
NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 5.58
+0.2
5.49
+1.5
5.74
+0.9
5.74 Q 2
2 6 2 304
FIJAK Zuzanna 01-01-19 UKS Otrębusy (MZ) 5.57
-0.4
-
-
5.57 q 3
2 7 1 386
WABIA Tatiana 01-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 5.39
-0.3
5.56
-0.3
x
+2.1
5.56 q 4
3 3 2 273
JÓŹWIACZUK Katarzyna 01-05-16 OKS Skra Warszawa (MZ) 5.21
+0.2
5.44
+1.0
5.50
+1.3
5.50 q 5
3 3 1 71
KACZMAREK Zuzanna 00-06-29 LIUKS Kruszwica (KP) 5.37
+0.3
5.49
+1.6
5.23
+0.3
5.49 q 6
4 9 2 324
KUSIAK Julia 01-09-20 MKS Rabka-Zdrój (MA) 5.48
+1.8
5.20
-0.1
5.32
+0.3
5.48 q 7
4 2 1 627
HOROWSKA Nikola 01-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 5.17
+1.0
5.44
+1.7
x
+1.2
5.44 q 8
5 5 1 670
BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) x
+1.5
5.26
+0.9
5.43
+1.0
5.43 q 9
5 4 2 429
MARZENTA Martyna 00-06-20 AML Słupsk (PM) 5.35
-0.6
x
+2.3
5.14
+1.2
5.35 q PB 10
6 7 2 482
GAJ Joanna 01-05-20 AZS-AWF Katowice (SL) 4.86
+0.3
5.19
+0.7
5.13
+0.2
5.19 q 11
6 6 1 378
JANIK Emilia 00-12-12 KS Komunalni Sanok (PK) 5.14
+0.3
5.18
+0.4
5.09
+018
5.18 q 12
7 4 1 266
KAMIŃSKA Zuzanna 01-04-19 MKS Pułtusk (MZ) x
+0.6
x
-1.2
5.14
-0.3
5.14 2 13
7 2 2 426
OLECHNO Kinga 00-05-11 UKS Czwórka Białystok (PD) x
-0.3
x
+1.2
4.95
-0.7
4.95 2 14
8 1 1 39
ROLSKA Barbara 01-11-06 WKS Śląsk Wrocław (DS) x
+0.5
4.87
+1.9
4.65
+1.2
4.87 2 15
9 8 1 602
JĘDRYCZKA Aleksandra 00-10-12 MUKS Kadet Rawicz (WP) x
+1.8
4.76
+0.1
4.86
+0.8
4.86 2 16
8 1 2 300
JUŚKIEWICZ Agnieszka 00-03-27 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4.86
+0.6
4.66
+1.6
4.52
+1.0
4.86 17
9 8 2 500
LEGASZEWSKA Maria 00-10-16 GKS Piast Gliwice (SL) 4.60
+0.6
4.52
+0.5
4.82
+1.5
4.82 18
10 10 1 648
RÓŻAŃSKA Zuzanna 01-01-27 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 4.76
+0.6
4.61
+1.9
4.81
+0.1
4.81 19
10 10 2 158
SIKORSKA Sandra 00-05-31 AZS-AWF Gorzów (LB) x
+0.6
4.54
-0.7
x
+0.1
4.54 20

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.055561065673828 s.