74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 16:24:45
Koj 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RE (U20) 63.01 REBRYK Vera UKR Bydgoszcz 2008-07-10
RP (U20) 62.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki OPO Cetniewo 2015-08-01
Minimum do finału: 40.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-12 16:23:46
Oszczep K (600) - Gr. A Planowany START: 2020-09-11 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:25:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 4 2 422 ANDRUKONIS Gabriela 02-09-17 UKS Czwórka Białystok (PD) 39.74 39.74 45.55 45.55 Q 1
1 7 1 139 SIEMBRZUCH Wiktoria 01-05-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 43.49 43.49 Q 2
2 8 1 475 BEDNAREK Aleksandra 01-04-22 AZS-AWF Katowice (SL) 43.32 43.32 Q SB 3
2 2 2 635 MAŚLAK Małgorzata 01-01-24 ULKS Tychowo (ZP) 42.53 42.53 Q 4
3 3 2 629 KALINOWSKA Kornelia 01-03-26 MKS Junior Złocieniec (ZP) 41.24 41.24 Q SB 5
4 9 2 432 MĄDRZEJEWSKA Natalia 02-04-12 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 37.18 38.91 40.16 40.16 Q 6
3 1 1 316 STYŚ Agata 01-03-13 SKS Feniks Siedlce (MZ) 39.93 39.23 x 39.93 q 7
5 1 2 208 BAJOR Weronika 02-06-03 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 36.62 39.87 37.79 39.87 q 8
4 6 1 425 STOKOWSKA Wiktoria 02-06-13 UKS Czwórka Białystok (PD) 37.67 33.46 39.03 39.03 q PB 9
6 6 2 259 CHYCIŃSKA Julia 02-04-20 UKS 55 Łódź (LD) 31.24 37.84 38.15 38.15 q 10
5 9 1 624 PEITLER Alicja 02-03-01 MKL Szczecin (ZP) x 36.08 30.15 36.08 q 11
6 5 1 24 KARASIEWICZ Maja 02-09-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 35.88 34.34 35.94 35.94 q 12
7 7 2 99 ZIÓŁKOWSKA Anastazja 02-07-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x 34.47 35.61 35.61 2 13
8 5 2 43 SZELIGA Sandra 02-04-13 MKS Osa Zgorzelec (DS) x 34.44 35.04 35.04 2 14
9 8 2 433 MELLER Maria 01-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x x 33.63 33.63 2 15
7 3 1 129 CZARNOLEWSKA Aleksandra 01-08-15 MKS Inowrocław (KP) 32.23 31.21 30.40 32.23 2 16
8 2 1 40 MENCEL Natalia 02-06-17 MKS Osa Zgorzelec (DS) x 32.08 30.82 32.08 17
9 4 1 574 GALUS Paulina 01-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 31.13 31.90 31.49 31.90 18
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 SIEMBRZUCH Wiktoria 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno 46.71
2 MAŚLAK Małgorzata 01 ULKS Tychowo 45.81
3 BEDNAREK Aleksandra 01 AZS-AWF Katowice 45.14
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 HAJDROWSKA Joanna 99 RLTL ZTE Radom 49.76
2 ANTONIAK Angelika 00 KS Podlasie Białystok 45.18
3 BAJOR Magdalena 99 AZS-AWFiS Gdańsk 43.55
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.21878981590271 s.