73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-05 17:26:26
Mwj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


12:35  Dysk M (1.75)  [F]
12:40  Tyczka M  [F]
13:45  Trójskok K  [F]
14:10  Dysk K (1) 
14:55  200 m K  [F B]
15:00  200 m K  [F A]
15:05  200 m M  [F B]
15:10  200 m M  [F A]
15:20  Wzwyż M  [F]
15:25  100 m pł K  [el]
15:45  110 m pł M (99.1)  [el]
15:45  Młot M (6) 
16:05  Trójskok M  [F]
16:05  1500 m K  [s]
16:20  1500 m M  [s]
16:40  100 m pł K  [F B]
16:45  100 m pł K  [F A]
16:55  110 m pł M (99.1)  [F B]
17:00  110 m pł M (99.1)  [F A]
17:15  4x400 m K  [s]
17:30  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
Min. ME U20 (U20) 2.13 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-05 17:26:26
Wzwyż M - FINAŁ Planowany START: 2019-07-05 15:20 ZAKOŃCZENIE: 17:00:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.82 1.87 1.91 1.95 1.99 2.02 2.05 2.08 2.11 2.13 2.16 wynik inf punkty
1 6 472
SZALEK Sean 00-11-10 SKLA Sopot (PM) - - - - o - o o o - xxx 2.11 PB 15
2 2 355
BUJAK Jakub 00-12-08 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) - - xo o o xo xo xo xxx 2.08 =PB 12
3 11 227
RUTOWICZ Przemysław 00-02-02 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) - - o - xxo xxo o xxx 2.05 PB 10
4 8 64
WIŚNIEWSKI Gracjan 01-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o o xo o xo xxo xxx 2.05 PB 9
5 1 216
PAJĄK Jakub 01-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o o o xo xxx 1.99 8
6 9 361
JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - o o o xxx 1.95 8
7 10 352
PASTUSZKA Eryk 01-09-27 LUKS Namysłów (OP) o o xo o xxx 1.95 7
8 3 176
KOWALSKI Dominik 00-07-30 ZLKL Zielona Góra (LB) o o o xxx 1.91 7
9 4 356
GOŁOMBEK Kevin 01-06-18 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) o xo o xxx 1.91 SB 6
10 7 509
WĄSEK Emanuel 01-06-09 MKS Żywiec (SL) - xxo o xxx 1.91 5
11 12 55
GLAZIK Maksymilian 01-10-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) o o xxo xxx 1.91 4
12 5 155
OSTROWSKI Norbert 01-02-05 AZS-AWF Gorzów (LB) o xxr 1.82 3

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.043699979782104 s.