74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 10:11:35
Mwdj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary 2012-06-20
RE (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary 2012-06-20
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-12 10:11:35
W dal M - FINAŁ Planowany START: 2020-09-11 17:33 ZAKOŃCZENIE: 18:54:00 DEKORACJA 19:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 219 KRAWCZYK Kacper 01-04-05 AZS Łódź (LD) 6.64
+0.8
x
+0.5
7.04
+0.4
6.88
+0.4
7.17
-0.2
r
7.17 PB 15
2 6 552 KARASIŃSKI Bartosz 01-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 6.79
+0.6
x
+0.4
6.88
+0.2
6.95
+0.2
7.03
+0.2
7.15
+0.4
7.15 PB 12
3 4 414 TOMCZYK Wojciech 02-11-23 KS Podlasie Białystok (PD) 6.80
+0.3
6.84
+1.2
6.52
+0.4
x
+0.2
6.58
-0.1
6.81
+0.4
6.84 SB 10
4 1 296 MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) 6.49
+0.5
x
+1.3
x
+0.2
6.72
+0.3
x
+0.7
x
+0.4
6.72 9
5 8 314 SUMIŃSKI Michał 01-03-12 RLTL ZTE Radom (MZ) x
+0.1
4.60
+0.3
6.42
+0.2
6.49
+0.4
6.52
+0.4
6.64
+0.2
6.64 8
6 7 566 WŁODARCZAK Jacek 02-04-10 PLKS Gwda Piła (WP) 6.42
+0.5
6.49
+0.4
6.21
+0.4
6.36
+0.2
6.32
-0.1
6.50
+0.6
6.50 8
7 2 404 FIEDORCZUK Dominik 02-03-23 KS Podlasie Białystok (PD) 6.45
+0.6
x
+0.8
6.25
+0.3
6.22
+0.4
6.38
+0.3
6.20
-0.2
6.45 7
8 3 356 WAJDZIK Kamil 02-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 6.16
+0.2
6.39
+1.2
6.34
+0.3
6.39
+0.4
6.33
0.0
x
-0.1
6.39 7
9 12 415 WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 KS Podlasie Białystok (PD) 6.30
+0.7
6.24
+0.3
6.37
+0.4



6.37 6
10 11 278 PRZYŻECKI Dominik 01-01-17 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 6.36
+0.2
6.07
+0.2
6.25
+0.3



6.36 5
11 5 224 PATRZYK Adam 02-01-23 BKL Bełchatów (LD) 6.30
+0.2
6.26
+0.9
6.35
+0.2



6.35 4
9 8 WAWRZYNIAK Sebastian 02-02-09 GKS Start Długołęka (DS) x
+0.3
r




NM 3
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL ZTE Radom 7.19
2 KANTOR Amadeusz 00 KS AZS AWF Kraków 7.12
3 OLSZÓWKA Mateusz 01 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.05
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.81
2 GĄBKA Bartosz 99 MKS Aleksandrów Łódzki 7.21
3 MIECZKOWSKI Dominik 00 LKS Narew Kurpiewski Łomża 7.06
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.027209043502808 s.