74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-13 15:35:58
Mtj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m K  [s]
09:55  5000 m M  [s]
11:15  Dysk K (1)  [F]
11:30  Trójskok M  [F]
11:45  Tyczka M  [FINAŁ]
12:45  200 m K  [F A]
13:00  Trójskok K  [F]
13:05  200 m M  [F B]
13:10  Dysk M (1.75)  [F]
13:37  100 m pł K  [el]
14:10  110 m pł M (99.1)  [el]
14:20  Wzwyż M  [F]
14:35  Młot M (6)  [F]
14:37  1500 m K  [s]
14:47  1500 m M  [s]
15:09  100 m pł K  [F B]
15:30  110 m pł M (99.1)  [F B]
15:47  4x400 m K  [s]
16:00  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 6.05 DUPLANTIS Armand SWE Berlin 2018-08-12
RE (U20) 6.05 DUPLANTIS Armand SWE Berlin 2018-08-12
RP (U20) 5.51 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Żary 2008-06-01
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-13 15:35:58
Tyczka M - FINAŁ Planowany START: 2020-09-13 11:45 ZAKOŃCZENIE: 15:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.20 3.40 3.60 3.80 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.45 4.50 4.55 4.60 4.80 wynik inf punkty
1 18 288 MARCINIEWICZ Bartosz 02-11-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - - - - o - - - xo xxx 4.60 15
2 13 260 GRACZYK Maciej 01-06-11 UKS 55 Łódź (LD) - - - - - - o - o - o xx- x 4.50 =PB 12
3 2 509 KEMPSKI Filip 02-09-12 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - - - - o - xo - o - o - xxx 4.50 PB 10
4 4 510 KUPCZAK Adrian 02-01-27 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - - - - - - - - xo - - - xxx 4.40 9
5 1 567 SIKORSKI Roman 02-09-02 SL Olimpia Poznań (WP) - - o o o o xo xo xxx 4.30 PB 8
6 8 443 ŁOPATA Krzysztof 01-06-03 GKS Cartusia Kartuzy (PM) - - - - - - xxo xo xxx 4.30 =SB 8
7 12 31 NAWOCKI Paweł 01-03-30 MKS MOS Wrocław (DS) - - - - - - o xxx 4.20 7
7 15 229 KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) - - - - o - o xxx 4.20 PB 7
9 11 231 NOWAKOWSKI Krystian 02-04-06 MKLA Łęczyca (LD) - - - xo xxo o xxx 4.10 SB 6
10 10 618 ASMOLOV Illia 01-04-25 MKL Szczecin (ZP) - - o o o xxx 4.00 4.5
10 17 28 CHOMICZ Mikołaj 01-09-16 MKS MOS Wrocław (DS) - - - o o xxx 4.00 =SB 4.5
12 5 215 PUCZKO Krzysztof 01-04-07 ZLKL Zielona Góra (LB) - - o o xxo x- xx 4.00 =SB 3
13 16 217 WIĘCKOWICZ Nikodem 02-11-24 ZLKL Zielona Góra (LB) - o o o xxx 3.80 2
14 9 93 PAWLICKI Szymon 02-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - o xxo xxx 3.80 2
15 7 315 DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) - o o xxx 3.60 2
16 14 39 KACZOR Karol 01-03-20 MKS Osa Zgorzelec (DS) - xo o xxx 3.60 2
3 437 SOMMER Paweł 01-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - xxx NM
6 439 STOLC Mikołaj 02-04-16 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) xxx NM
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 BIALIC Tomasz 00 MKS MOS Wrocław 4.70
2 DOMINO Jan 00 AZS-AWF Warszawa 4.60
3 BOROŃ Aleksy 00 UKS LA Basket Warszawa 4.50
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 CHMARA Sebastian 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.60
2 BIALIC Tomasz 00 MKS Piast Lwówek Śląski 4.50
3 BOROŃ Aleksy 00 UKS LA Basket Warszawa 4.50
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.054717063903809 s.