73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-04 20:25:39
Moj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  10000 m chód M  [s]
08:50  10000 m chód K  [s]
09:50  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
10:55  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
12:15  Trójskok K  [Gr. A]
12:15  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M  [Gr. A]
12:35  Tyczka M  [Gr. B]
13:35  Trójskok M  [Gr. A]
13:35  Trójskok M  [Gr. B]
15:30  Tyczka K 
15:30  Oszczep K (600)  [F]
17:20  Młot K (4)  [F]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:10  400 m pł K  [F A]
18:10  Wzwyż K  [F]
18:25  400 m pł M  [F B]
18:30  400 m pł M  [F A]
18:40  800 m K  [F]
18:50  800 m M  [F]
18:50  Oszczep M (800) 
19:00  400 m K  [F B]
19:05  400 m K  [F A]
19:10  400 m M  [F B]
19:15  400 m M  [F A]
19:25  2000 m prz. K  [s]
19:40  2000 m prz. M  [s]
20:00  4x100 m K  [s]
20:15  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 79.19 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa Tallinn 2011-07-23
RP (U20) 80.52* MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
Min. ME U20 (U20) 70.50 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-04 20:25:39
Oszczep M (800) - FINAŁ Planowany START: 2019-07-04 18:50 ZAKOŃCZENIE: 20:08:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 80
WEGNER Dawid 00-04-23 LUKS Start Nakło (KP) 69.03 71.80 x x x x 71.80 PB 15
2 6 347
MUCHA Marek 01-02-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 69.91 66.59 69.41 71.57 70.84 64.79 71.57 PB 12
3 13 407
TREJGO Oskar 00-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) x 67.77 66.81 x 64.72 x 67.77 SB 10
4 2 167
CHUDZIK Sebastian 00-04-24 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 58.70 62.52 58.09 x 54.42 x 62.52 9
5 10 171
WISEŁKA Łukasz 01-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 56.11 62.03 57.98 56.89 59.73 59.46 62.03 PB 8
6 5 434
GRZESZKOWIAK Dawid 00-01-23 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 51.11 55.78 57.59 x x 58.51 58.51 8
7 3 6
KOMARNICKI Jan 01-01-14 LKS Polkowice (DS) 52.66 55.82 58.43 51.36 r 58.43 PB 7
8 9 629
WASZKIEWICZ Krystian 01-01-01 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 51.60 53.58 47.26 52.50 50.29 55.65 55.65 PB 7
9 7 288
KROGUL Dawid 00-03-27 SKS Feniks Siedlce (MZ) 51.15 46.75 53.00 53.00 6
10 14 323
KUSIAK Jakub 00-02-23 MKS Rabka-Zdrój (MA) 45.79 48.93 49.18 49.18 5
11 11 660
KOWALSKI Hubert 01-03-07 MKL Szczecin (ZP) 47.06 49.00 x 49.00 4
12 15 598
LUDWICZAK Damian 00-03-01 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 45.90 48.27 48.77 48.77 3
13 4 128
LADA Marcin 01-05-29 KS Wisła Puławy (LU) 47.58 48.54 x 48.54 2
14 12 600
PILAWSKI Maciej 00-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) x 46.32 48.12 48.12 2
15 1 592
KARDACZ Jakub 01-04-06 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 44.53 x 45.75 45.75

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.049026966094971 s.