74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 18:35:16
Moj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 86.48 CHOPRA Neeraj IND Bydgoszcz (POL) 2016-07-23
RE (U20) 84.69 SIRMAIS Zigismunds LAT Bauska 2011-06-20
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-12 18:35:16
Oszczep M (800) - FINAŁ Planowany START: 2020-09-12 17:05 ZAKOŃCZENIE: 18:17:00 DEKORACJA 18:58
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 361 MUCHA Marek 01-02-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 66.42 61.17 65.66 62.53 64.73 70.45 70.45 SB 15
2 5 116 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02-02-04 LUKS Start Nakło (KP) 67.95 69.48 68.74 69.82 70.40 68.18 70.40 12
3 9 140 STĘPIEŃ Dominik 02-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 55.08 52.28 52.91 53.27 56.02 61.33 61.33 10
4 8 608 KOMOROWSKI Kacper 02-10-27 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 55.23 60.10 x 58.15 x 57.19 60.10 PB 9
5 6 413 PIELOCH Dawid 02-04-14 KS Podlasie Białystok (PD) 56.29 57.59 55.84 54.00 54.20 59.60 59.60 PB 8
6 12 91 LATOCHA Krzysztof 02-08-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 49.50 57.41 57.79 54.91 54.27 53.90 57.79 PB 8
7 11 15 KOMARNICKI Jan 01-01-14 LKS Polkowice (DS) x 52.19 54.11 x x 55.28 55.28 7
8 1 387 MIERZWA Michał 02-02-03 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 53.99 53.88 x x x x 53.99 7
9 2 584 WASZKIEWICZ Krystian 01-01-01 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 51.48 53.46 53.43 53.46 6
10 3 172 BUKOWSKI Przemysław 02-08-21 TS Start Lublin (LU) 48.03 x 53.46 53.46 PB 5
11 4 209 WISEŁKA Łukasz 01-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 48.91 51.85 x 51.85 4
12 10 457 BACH Grzegorz 02-02-04 SKLA Sopot (PM) 46.74 48.88 50.42 50.42 3
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 WEGNER Dawid 00 LUKS Start Nakło 71.80
2 MUCHA Marek 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 71.57
3 TREJGO Oskar 00 KS Podlasie Białystok 67.77
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 SADOWSKI Szymon 99 LKS Fenix Słupsk 67.69
2 TREJGO Oskar 00 KS Podlasie Białystok 63.87
3 SZTYLKA Karol 99 AML Słupsk 63.19
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.044050931930542 s.