PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-02 17:45:09
Mkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 23.00 Gill Jacko NZL Auckland (NZL) 2013-08-18
RE (U20) 22.73 STORL David GER Osterode (GER) 2009-07-14
RP (U20) 22.96i BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spała 2016-12-29
Min. ME U20 (U20) 18.30 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 19.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-02 17:45:09
Kula M (6) - FINAŁ Planowany START: 2021-07-02 16:40 ZAKOŃCZENIE: 17:35:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 14 650
RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 16.39 x 17.29 17.66 17.73 17.72 17.73 15
2 5 422
STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 15.43 16.58 x x x 16.97 16.97 PB 12
3 15 366
KOREJBA Jakub 03-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 16.19 x x 16.05 16.31 16.58 16.58 10
4 7 442
KRYSZYN Paweł 03-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 16.26 15.45 16.40 x x x 16.40 9
5 9 603
REWERS Mikołaj 02-08-13 LUKS Orkan Września (WP) 14.82 15.33 x x 16.13 16.12 16.13 8
6 8 45
ZAWROTNIAK Marcin 02-07-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) x x 15.70 x 15.27 x 15.70 PB 8
7 6 184
KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) 15.09 15.51 15.66 x x x 15.66 7
8 12 14
KUCZAJ Kamil 02-10-07 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 14.76 15.31 x 15.11 15.42 15.27 15.42 7
9 4 668
RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) x 15.15 15.24 15.24 6
10 11 655
KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x 14.83 13.58 14.83 5
11 13 206
KRZYSTANEK Mateusz 02-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.68 14.79 14.71 14.79 PB 4
12 16 384
KOPEĆ Mateusz 02-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) x 13.81 14.58 14.58 3
13 3 601
MICZUGA Piotr 03-07-06 LUKS Orkan Września (WP) 14.48 x x 14.48 2
14 10 604
SROKA Wiktor 03-01-08 LUKS Orkan Września (WP) 11.12 13.71 13.21 13.71 PB 2
15 1 405
BOBER Paweł 03-02-03 ULKS Technik Trzcinica (PK) 13.18 x x 13.18 2
16 2 410
HAJKOWSKI Sebastian 03-08-29 KS Podlasie Białystok (PD) 10.30 12.17 x 12.17 2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 UKS 12 Kalisz 20.09
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 18.30
3 BORKOWSKI Jakub 01 PKS Gwardia Szczytno 17.24
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 UKS 12 Kalisz 19.31
2 MAROK Wojciech 01 UKS Orkan Środa Wlkp. 19.27
3 NIEDŹWIECKI Damian 00 OKLA Ostrołęka 18.47
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.940412 s. | Mem: 1.25 megabytes