73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-04 09:04:14
Mkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
11:15  Kula M (6)  [Gr. A]
11:15  Kula M (6)  [Gr. B]
11:20  Wzwyż K  [Gr. A]
11:20  Wzwyż K  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  400 m pł M  [el]
13:35  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:10  100 m M (PK)  [s]
14:15  Młot K (4)  [Gr. A]
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:15  W dal K  [F]
17:25  800 m K  [el]
17:35  Kula K (4) 
17:40  800 m M  [el]
18:05  100 m K  [el]
18:25  100 m M  [el]
18:45  W dal M  [F]
18:50  400 m K  [el]
19:10  400 m M  [el]
19:10  Kula M (6)  [F]
19:35  100 m K  [F B]
19:40  100 m K  [F A]
19:45  100 m M  [F B]
19:50  100 m M  [F A]
19:55  3000 m K  [s]
20:10  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 22.38i BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Toruń 2015-01-24
RP (U20) 22.94 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Bojanowo 2016-05-01
Min. ME U20 (U20) 18.30 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-04 09:04:14
Kula M (6) - FINAŁ Planowany START: 2019-07-03 19:10 ZAKOŃCZENIE: 19:58:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 610
GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 UKS 12 Kalisz (WP) 17.52 18.46 19.31 18.14 x - 19.31 PB 15
2 1 620
MAROK Wojciech 01-09-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 18.79 x x 18.96 x 19.27 19.27 PB 12
3 7 270
NIEDŹWIECKI Damian 00-09-09 OKLA Ostrołęka (MZ) 16.93 18.08 17.92 x 18.47 x 18.47 PB 10
4 12 12
KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 16.97 17.16 17.64 x x x 17.64 9
5 10 271
ŻEBROWSKI Oskar 00-02-20 OKLA Ostrołęka (MZ) 17.08 x x 17.15 17.27 x 17.27 PB 8
6 9 351
NOGA Konrad 00-11-11 LUKS Namysłów (OP) x 16.28 16.93 17.23 16.62 14.53 17.23 PB 8
7 4 58
KOKOSZEWSKI Oskar 00-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 17.12 x x x x x 17.12 PB 7
8 11 126
WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość (LU) 16.70 16.83 x 17.00 16.98 16.98 17.00 7
9 3 642
BORKOWSKI Jakub 01-06-26 PKS Gwardia Szczytno (WN) 16.25 x 16.82 16.82 PB 6
10 2 179
SKOPIŃSKI Michał 00-09-05 ZLKL Zielona Góra (LB) 15.99 x 16.73 16.73 5
11 6 311
MIKULSKI Krystian 00-08-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) x 16.09 16.03 16.09 4
12 5 457
GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 LKS Fenix Słupsk (PM) 15.57 15.60 x 15.60 PB 3

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.051681995391846 s.