74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-11 19:32:17
Mkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 23.00 Gill Jacko NZL Auckland (North Shore) 2013-08-18
RE (U20) 22.73 STORL David GER Osterode 2009-07-14
RP (U20) 22.96 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spa?a 2016-12-29
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-11 19:32:17
Kula M (6) - FINAŁ Planowany START: 2020-09-11 18:30 ZAKOŃCZENIE: 19:11:00 DEKORACJA 19:45
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 568 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 UKS 12 Kalisz (WP) 18.57 19.13 18.80 19.95 x 20.09 20.09 PB 15
2 5 25 KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) x 15.63 17.34 17.42 17.86 18.30 18.30 PB 12
3 2 604 BORKOWSKI Jakub 01-06-26 PKS Gwardia Szczytno (WN) 16.03 x 17.24 16.80 x x 17.24 10
4 11 605 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 PKS Gwardia Szczytno (WN) 15.95 15.83 x x x x 15.95 PB 9
5 3 283 CUBER Bartosz 01-01-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) 15.38 15.29 15.81 x 15.36 14.93 15.81 8
6 8 385 KOPEĆ Mateusz 02-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 14.65 15.79 x 14.96 14.85 x 15.79 PB 8
7 4 213 KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) 15.59 x 15.38 x 14.82 x 15.59 7
8 6 45 ZAWROTNIAK Marcin 02-07-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 14.92 x 15.35 14.56 x 15.13 15.35 PB 7
9 1 13 KUCZAJ Kamil 02-10-07 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x 14.75 15.17 15.17 6
10 10 12 KANIK Jakub 02-05-20 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x 14.92 15.15 15.15 5
11 12 580 KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x x 14.87 14.87 PB 4
12 9 544 REWERS Mikołaj 02-08-13 LUKS Orkan Września (WP) 13.69 x x 13.69 3
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 UKS 12 Kalisz 19.31
2 MAROK Wojciech 01 UKS Orkan Środa Wlkp. 19.27
3 NIEDŹWIECKI Damian 00 OKLA Ostrołęka 18.47
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 WARSZAWSKI Kornel 00 LKS Orkan Ostrzeszów 17.73
2 NIEDŹWIECKI Damian 00 OKLA Ostrołęka 16.98
3 MIKULSKI Krystian 00 WLKS Nowe Iganie 16.73
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.045235872268677 s.