73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-05 13:55:59
Mdyskj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


12:35  Dysk M (1.75)  [F]
12:40  Tyczka M  [F]
13:45  Trójskok K  [F]
14:10  Dysk K (1) 
14:55  200 m K  [F B]
15:00  200 m K  [F A]
15:05  200 m M  [F B]
15:10  200 m M  [F A]
15:20  Wzwyż M  [F]
15:25  100 m pł K  [el]
15:45  110 m pł M (99.1)  [el]
15:45  Młot M (6) 
16:05  Trójskok M  [F]
16:05  1500 m K  [s]
16:20  1500 m M  [s]
16:40  100 m pł K  [F B]
16:45  100 m pł K  [F A]
16:55  110 m pł M (99.1)  [F B]
17:00  110 m pł M (99.1)  [F A]
17:15  4x400 m K  [s]
17:30  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 68.02 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Eskilstuna (SWE) 2015-07-19
Min. ME U20 (U20) 56.50 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-05 13:55:58
Dysk M (1.75) - FINAŁ Planowany START: 2019-07-05 12:35 ZAKOŃCZENIE: 13:23:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 12
KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 56.56 57.92 x 57.09 54.00 x 57.92 PB 15
2 5 620
MAROK Wojciech 01-09-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x 54.10 x x 57.88 x 57.88 PB 12
3 8 122
LEWOSZEWSKI Jakub 00-02-07 KS Agros Zamość (LU) 52.02 56.06 55.08 55.78 x 56.55 56.55 10
4 2 270
NIEDŹWIECKI Damian 00-09-09 OKLA Ostrołęka (MZ) 49.12 51.41 52.64 x x 48.50 52.64 PB 9
5 12 642
BORKOWSKI Jakub 01-06-26 PKS Gwardia Szczytno (WN) x 48.23 x 50.22 50.48 x 50.48 PB 8
6 3 531
WĘGRZYK Michał 01-01-22 RMKS Rybnik (SL) 47.63 50.43 x x 50.04 x 50.43 8
7 4 351
NOGA Konrad 00-11-11 LUKS Namysłów (OP) x 49.21 49.58 x 48.08 x 49.58 7
8 9 40
TRYBULSKI Michał 01-03-16 WKS Śląsk Wrocław (DS) 46.48 49.39 47.97 48.13 x x 49.39 7
9 7 201
GOŹDZIK Bartłomiej 00-05-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 47.49 46.86 x 47.49 6
10 6 126
WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość (LU) x 47.00 46.74 47.00 5
11 1 392
HAJKOWSKI Adrian 01-02-23 KS Podlasie Białystok (PD) 45.94 x 45.52 45.94 4
12 11 271
ŻEBROWSKI Oskar 00-02-20 OKLA Ostrołęka (MZ) 41.32 45.90 x 45.90 PB 3

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.047335147857666 s.