73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-04 19:05:16
M800j 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  10000 m chód M  [s]
08:50  10000 m chód K  [s]
09:50  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
10:55  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
12:15  Trójskok K  [Gr. A]
12:15  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M  [Gr. A]
12:35  Tyczka M  [Gr. B]
13:35  Trójskok M  [Gr. A]
13:35  Trójskok M  [Gr. B]
15:30  Tyczka K 
15:30  Oszczep K (600)  [F]
17:20  Młot K (4)  [F]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:10  400 m pł K  [F A]
18:10  Wzwyż K  [F]
18:25  400 m pł M  [F B]
18:30  400 m pł M  [F A]
18:40  800 m K  [F]
18:50  800 m M  [F]
18:50  Oszczep M (800) 
19:00  400 m K  [F B]
19:05  400 m K  [F A]
19:10  400 m M  [F B]
19:15  400 m M  [F A]
19:25  2000 m prz. K  [s]
19:40  2000 m prz. M  [s]
20:00  4x100 m K  [s]
20:15  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 1:46.69 LEWANDOWSKI Marcin UKL Ósemka Police Szczecin 2006-06-24
Min. ME U20 (U20) 1:49.50 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-04 19:05:16
800 m M - FINAŁ Planowany START: 2019-07-04 18:50 WYSTARTOWANO: 18:49:30
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 5 69
AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1:52.40 15
2 4 548
MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce (SK) 1:52.91 12
3 2 285
TURSKI Krzysztof 00-06-08 RLTL ZTE Radom (MZ) 1:53.09 SB 10
4 3 606
PRZYBYLAK Tomasz 01-02-07 OŚ AZS Poznań (WP) 1:53.34 9
5 7 450
OSTROWSKI Filip 01-07-12 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 1:53.69 8
6 6 446
TANAŚ Patryk 00-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1:53.83 8
7 1 338
TOMASIAK Piotr 00-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz (MA) 1:55.51 7
8 8 479
STRUNIAWSKI Jakub 01-03-09 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 2:01.14 7

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.052295923233032 s.