PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 10:06:06
Kwj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 2.04 MAHUCHIKH Yaroslava UKR Doha (QAT) 2019-09-30
RE (U20) 2.04 MAHUCHIKH Yaroslava UKR Doha (QAT) 2019-09-30
RP (U20) 1.94i KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Wiedeń 2002-03-01
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Elberstadt 2002-08-17
Min. ME U20 (U20) 1.80 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 1.82 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-03 17:47:42
Wzwyż K - FINAŁ Planowany START: 2021-07-03 15:35 ZAKOŃCZENIE: 17:24:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.50 1.55 1.60 1.64 1.67 1.70 1.72 1.74 wynik inf punkty
1 5 260
WYSOCKA Alicja 03-03-05 KS Orzeł Warszawa (MZ) - - o xo xxo xo o xxx 1.72 15
2 4 246
BURLEWICZ Barbara 03-01-09 AZS-AWF Warszawa (MZ) - o o xo xo xxo xxo xxx 1.72 PB 12
3 11 312
BUCZEK Kinga 03-01-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) o o xo o o o xxx 1.70 10
4 3 174
ZABŁOCKA Adrianna 02-01-09 LKS Lubusz Słubice (LB) - o o xxo o xxx 1.67 =PB 9
5 2 217
KAŹMIERCZAK Weronika 02-01-26 RKS Łódź (LD) - - o xxo xo xxx 1.67 8
6 1 446
LITWIN Adrianna 03-05-03 AML Słupsk (PM) - o o xo xxo xxx 1.67 7.5
6 7 60
GAŁKA Anna 03-02-09 WKS Śląsk Wrocław (DS) - o o xo xxo xxx 1.67 7.5
8 6 161
SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) o o xo xo xxo xxx 1.67 7
9 10 360
KRONBURG Klaudia 02-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) o o o o xxx 1.64 6
10 12 412
JANKOWSKA Aleksandra 02-08-15 KS Podlasie Białystok (PD) - o o xo xxx 1.64 5
11 8 648
POLL Roksana 02-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) - o xxo xxx 1.60 4
12 9 234
PERZYŃSKA Julia 03-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o xxx 1.55 3
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.76
2 SŁOCKA Julia 01 AZS-AWF Warszawa 1.74
3 MOSZURA Julia 02 UKS Błyskawica Domaniewice 1.70
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.80
2 LEWANDOWSKA Martyna 00 MLKL Płock 1.74
3 STEFANIUK Weronika 00 MKS Hermes Gryfino 1.68
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2304931 s. | Mem: 1.25 megabytes