74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 12:05:06
Kwdj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 7.14 DRECHSLER Heike GER Bratislava 1983-06-04
RE (U20) 7.14 DRESCHLER Heike GDR Bratislava 1983-06-04
RP (U20) 6.60 KIRSZENSTEIN Irena Polonia Warszawa Tokyo 1964-10-14
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-12 12:05:06
W dal K - FINAŁ Planowany START: 2020-09-11 15:27 ZAKOŃCZENIE: 16:45:00 DEKORACJA 17:18
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 547 JĘDRASZAK Roksana 02-05-28 MKL Jarocin (WP) 5.86
+0.7
5.84
-0.5
6.02
+0.3
5.95
+0.1
5.97
+0.1
5.96
+0.5
6.02 15
2 1 579 HOROWSKA Nikola 01-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x
+0.1
5.84
-0.7
x
+1.7
5.90
0.0
x
+1.6
5.72
+0.9
5.90 12
3 2 330 FIJAK Zuzanna 01-01-19 UKS Otrębusy (MZ) 5.50
+0.2
5.27
-0.6
5.32
+0.7
5.34
+1.0
5.55
-0.1
5.54
+1.4
5.55 9
3 8 14 POLEROWICZ Ada 02-08-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 5.53
+1.4
4.81
-0.3
5.11
-0.4
5.37
+0.6
x
+1.7
5.38
+1.4
5.53 9
3 11 630 BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) x
+0.2
x
+0.5
5.33
-0.2
x
+1.3
5.53
-0.2
5.58
+0.3
5.58 9
6 12 285 JÓŹWIACZUK Katarzyna 01-05-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5.11
-0.2
5.45
+1.6
x
-0.2
5.37
+0.8
5.25
+0.1
5.31
+0.5
5.45 8
7 3 486 KORDEK Sara 01-02-01 MKS-MOS Katowice (SL) 5.16
-0.1
5.04
-1.8
5.30
+1.2
5.30
+0.5
5.03
+0.1
5.41
-0.1
5.41 7
8 9 420 SZULC Martyna 02-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 5.36
+1.7
5.02
0.0
5.06
-0.3
5.40
+0.5
x
+0.5
5.20
+0.6
5.40 7
9 4 286 JÓŹWICKA Małgorzata 02-06-03 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5.08
-0.3
5.14
-1.1
5.25
+1.8



5.25 6
10 6 558 MOSIEK Joanna 02-02-16 MUKS Kadet Rawicz (WP) 5.11
+0.1
x
-1.0
5.14
+0.4



5.14 5
11 5 572 MACIEJEWSKA Ewelina 02-08-16 UKS Achilles Leszno (WP) x
0.0
4.78
-1.2
4.82
+1.2



4.82 4
10 538 TRZECIAK Kinga 01-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) x
+0.5
x
+0.3
x
-0.6



NM 3
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.04
2 NAZAROWICZ Klaudia 00 UKS Sokół Węgorzewo 6.01
3 FIJAK Zuzanna 01 UKS Otrębusy 5.73
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 SUŁEK Adrianna 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 6.00
2 ŁYKOWSKA Dominika 00 MKL Szczecin 5.99
3 NAZAROWICZ Klaudia 00 UKS Sokół Węgorzewo 5.89
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.032638072967529 s.