73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-04 18:11:42
Ktj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  10000 m chód M  [s]
08:50  10000 m chód K  [s]
09:50  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
10:55  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
12:15  Trójskok K  [Gr. A]
12:15  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M  [Gr. A]
12:35  Tyczka M  [Gr. B]
13:35  Trójskok M  [Gr. A]
13:35  Trójskok M  [Gr. B]
15:30  Tyczka K 
15:30  Oszczep K (600)  [F]
17:20  Młot K (4)  [F]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:10  400 m pł K  [F A]
18:10  Wzwyż K  [F]
18:25  400 m pł M  [F B]
18:30  400 m pł M  [F A]
18:40  800 m K  [F]
18:50  800 m M  [F]
18:50  Oszczep M (800) 
19:00  400 m K  [F B]
19:05  400 m K  [F A]
19:10  400 m M  [F B]
19:15  400 m M  [F A]
19:25  2000 m prz. K  [s]
19:40  2000 m prz. M  [s]
20:00  4x100 m K  [s]
20:15  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 4.30 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Bydgoszcz 2015-06-14
Min. ME U20 (U20) 4.10 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-04 18:11:42
Tyczka K - FINAŁ Planowany START: 2019-07-04 15:30 ZAKOŃCZENIE: 17:50:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.60 2.80 3.00 3.15 3.30 3.45 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.05 4.10 4.15 4.20 wynik inf punkty
1 2 452
WEJMAN Karolina 01-08-13 KL Gdynia (PM) - - - - - - - - o xo o - xo - xxx 4.10 15
2 7 57
KALITTA Victoria 01-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - - - xo - o xxx 3.90 12
3 3 18
ŁYKO Anna 01-05-30 MKS MOS Wrocław (DS) - - - - - - - - o xxx 3.80 10
4 6 432
CZARNECKA Olga 01-02-04 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - - xxo o - xxx 3.60 9
5 13 249
SZYMANEK Maja 00-07-05 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - o xxx 3.45 8
6 5 444
SUDOŁ Julia 01-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - o xo xxx 3.45 8
7 4 251
BORACZYŃSKA Agata 01-03-10 KS Warszawianka W-wa (MZ) - - - o xo xo xxx 3.45 SB 7
8 8 545
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 01-12-28 KKL Kielce (SK) - o xxo o xxx 3.15 7
9 10 473
TRACZYK Agata 01-02-02 SKLA Sopot (PM) o xo xo xxo xxx 3.15 PB 6
10 1 346
LACH Aleksandra 00-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - o o xxx 3.00 =SB 5
11 9 593
KŁOSIŃSKA Lena 00-03-08 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) - xo o xxx 3.00 =SB 4
12 11 103
GÓRNIAK Kamila 01-02-21 AZS UMCS Lublin (LU) xo xxx 2.60 =SB
12 252
MICHNIEWSKA Anna 01-07-30 KS Warszawianka W-wa (MZ) xxx NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.04643988609314 s.