73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-04 19:04:21
K800j 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-07-03
DZIEŃ 2
2019-07-04
DZIEŃ 3
2019-07-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:00  10000 m chód M  [s]
08:50  10000 m chód K  [s]
09:50  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
10:55  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
12:15  Trójskok K  [Gr. A]
12:15  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M  [Gr. A]
12:35  Tyczka M  [Gr. B]
13:35  Trójskok M  [Gr. A]
13:35  Trójskok M  [Gr. B]
15:30  Tyczka K 
15:30  Oszczep K (600)  [F]
17:20  Młot K (4)  [F]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:10  400 m pł K  [F A]
18:10  Wzwyż K  [F]
18:25  400 m pł M  [F B]
18:30  400 m pł M  [F A]
18:40  800 m K  [F]
18:50  800 m M  [F]
18:50  Oszczep M (800) 
19:00  400 m K  [F B]
19:05  400 m K  [F A]
19:10  400 m M  [F B]
19:15  400 m M  [F A]
19:25  2000 m prz. K  [s]
19:40  2000 m prz. M  [s]
20:00  4x100 m K  [s]
20:15  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U20) 2:00.17 RYBICKA Anna AZS Wrocław Zabrze 1981-08-08
Min. ME U20 (U20) 2:07.00 Boras (SWE) 2019-07-18
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-07-04 19:04:21
800 m K - FINAŁ Planowany START: 2019-07-04 18:40 WYSTARTOWANO: 18:39:53
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 3 253
BRONOWSKA Zuzanna 01-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów (MZ) 2:08.84 15
2 6 470
STÓJ Alicja 01-03-23 SKLA Sopot (PM) 2:09.25 12
3 4 662
SARNECKA Oliwia 01-12-20 MKL Szczecin (ZP) 2:09.50 10
4 5 484
KORBUT Milena 00-08-08 AZS-AWF Katowice (SL) 2:10.05 9
5 7 358
CZAPKA Emilia 01-04-12 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:10.66 8
6 8 329
SOWA Oliwia 01-01-16 MLUKS Tarnów (MA) 2:12.24 8
7 1 518
TYPER Michalina 01-08-06 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:13.06 7
8 2 1
HAPUNOWICZ Joanna 00-04-08 niestowarzyszona (...) 2:18.30 7

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.053143978118896 s.