PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 10:51:14
Kkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 20.54 KUMBERNUSS Astrid GER Orimattila (FIN) 1989-07-01
RE (U20) 20.54 KUMBERNUSS Astrid GER Orimattila (FIN) 1989-07-01
RP (U20) 16.84 WOLSKA Małgorzata WKS Zawisza Bydgoszcz Rzeszów 1985-07-28
RP (U20) 16.84 SOBIESZEK Magdalena AZS-AWF Warszawa Barcelona 2005-06-03
Min. ME U20 (U20) 14.80 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 15.30 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-02 15:43:59
Kula K (4) - FINAŁ Planowany START: 2021-07-02 14:40 ZAKOŃCZENIE: 15:30:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 128
ŁUCZAK Wiktoria 02-09-27 KS Agros Zamość (LU) 12.66 13.82 x 13.27 x 13.72 13.82 15
2 2 67
BANACH Patrycja 02-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 12.98 13.13 x 13.38 x 13.29 13.38 SB 12
3 8 252
KURDEJ Barbara 03-01-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) 12.18 12.31 12.41 12.87 12.59 12.39 12.87 PB 10
4 9 407
CHARKIEWICZ Wiktoria 03-03-28 KS Podlasie Białystok (PD) x 12.11 x 11.45 12.78 12.71 12.78 9
5 5 450
DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.50 12.11 12.75 12.77 x x 12.77 PB 8
6 3 452
GAJEWSKA Alicja 03-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.66 12.24 12.29 12.58 12.13 x 12.58 PB 8
7 12 177
DUDKIEWICZ Alicja 02-04-12 MLKS Agros Żary (LB) 12.22 11.62 12.41 12.24 12.03 x 12.41 SB 7
8 10 647
LUDWICZAK Jolanta 03-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 12.12 x 11.96 10.59 12.35 x 12.35 PB 7
9 1 204
FRONCZYK Wiktoria 02-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 12.00 12.04 x 12.04 6
10 11 282
PRZYBYSZ Patrycja 03-05-05 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 11.99 11.92 x 11.99 5
11 7 598
KNIAT Zuzanna 03-01-31 LUKS Orkan Września (WP) 11.34 x x 11.34 4
12 4 421
RAKOWICZ Martyna 03-08-09 KS Podlasie Białystok (PD) 11.05 x x 11.05 3
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 14.08
2 BANACH Patrycja 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 13.90
3 ŁUCZAK Wiktoria 02 KS Agros Zamość 13.22
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 RÓŻAŃSKA Ewa 00 MKLA Łęczyca 15.05
2 NOWAK Barbara 00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 14.37
3 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 13.31
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1745939 s. | Mem: 1.25 megabytes