74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-12 17:55:57
Kwj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 2.01 TURCHAK Olga KAZ Moscow 1986-07-07
RŚ (U20) 2.01 BALCK Heike GER Karl-Marx-Stadt 1989-06-18
RE (U20) 2.01 TURCHAK Olga URS Moscow 1989-06-18
RP (U20) 1.94h KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Wiedeń 2002-03-01
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Elberstadt 2002-08-17
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-12 17:55:57
Wzwyż K - FINAŁ Planowany START: 2020-09-12 16:00 ZAKOŃCZENIE: 17:37:00 DEKORACJA 18:05
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.50 1.55 1.59 1.62 1.65 1.68 1.70 1.72 1.74 1.76 1.78 1.80 wynik inf punkty
1 8 380 MIĄSO Wiktoria 01-11-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - - o o o o o o o - xxx 1.76 15
2 9 291 SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) - o o o o o xxo o xxo xxx 1.74 PB 12
3 2 264 MOSZURA Julia 02-01-07 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - o o o xxo o o xxx 1.70 =PB 10
4 6 23 KALENIK Izabela 02-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) o xo o xo xo xo xxx 1.68 =PB 9
5 5 251 KAŹMIERCZAK Weronika 02-01-26 RKS Łódź (LD) - - o o o xxx 1.65 8
6 7 141 WIŚNIEWSKA Agata 01-02-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) - xo o - o xxx 1.65 =PB 8
7 10 779 LIPSKA Ewelina 01-03-28 KS Podlasie Białystok (PD) - o o xo xxo xxx 1.65 7
8 12 407 JANKOWSKA Aleksandra 02-08-15 KS Podlasie Białystok (PD) o o xxo xo xxo xxx 1.65 7
9 1 199 ZABŁOCKA Adrianna 02-01-09 LKS Lubusz Słubice (LB) - o o o xxx 1.62 5.5
9 4 576 POLL Roksana 02-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) - o o o xxx 1.62 5.5
11 11 184 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) o xo o o xxx 1.62 =PB 4
12 3 17 TURKIEWICZ Julia 02-06-28 MKL 12 Jelenia Góra (DS) - o o xxx 1.59 3
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.80
2 LEWANDOWSKA Martyna 00 MLKL Płock 1.74
3 STEFANIUK Weronika 00 MKS Hermes Gryfino 1.68
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 LEWANDOWSKA Martyna 00 MLKL Płock 1.82
2 SKOCZYLAS Patrycja 99 UKS 12 Kalisz 1.72
3 STEFANIUK Weronika 00 MKS Hermes Gryfino 1.68
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.033918857574463 s.