74. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 11-13 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-11 18:15:49
Kkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 5000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 5000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-11
DZIEŃ 2
2020-09-12
DZIEŃ 3
2020-09-13
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 20.54 KUMBERNUSS Astrid GER Orimattila 1989-07-01
RE (U20) 20.54 KUMBERNUSS Astrid GDR Orimattila 1989-07-01
RP (U20) 16.84 WOLSKA Małgorzata WKS Zawisza Bydgoszcz Rzeszów 1985-07-28
RP (U20) 16.84 SOBIESZEK Magdalena AZS-AWF Warszawa Barcelona 2005-06-03
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-11 18:15:49
Kula K (4) - FINAŁ Planowany START: 2020-09-11 17:15 ZAKOŃCZENIE: 18:00:00 DEKORACJA 18:48
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 293 STARUCH Nina 01-03-03 AZS-AWF Warszawa (MZ) 13.66 x 14.08 13.77 13.45 13.19 14.08 PB 15
2 4 77 BANACH Patrycja 02-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 13.90 13.65 13.73 13.44 x 13.85 13.90 PB 12
3 3 156 ŁUCZAK Wiktoria 02-09-27 KS Agros Zamość (LU) 12.17 13.22 13.04 x x x 13.22 10
4 10 600 SIEMIŃSKA Daria 02-05-10 LKS Lubawa (WN) x 12.52 12.34 12.14 12.87 12.85 12.87 9
5 12 149 MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 AZS UMCS Lublin (LU) 12.64 x x 12.42 12.20 12.82 12.82 8
6 5 204 DUDKIEWICZ Alicja 02-04-12 MLKS Agros Żary (LB) 11.48 12.16 12.49 11.98 x x 12.49 PB 8
7 8 455 KARWOWSKA Martyna 01-09-09 RKS Rumia (PM) 12.47 x x x x x 12.47 7
8 9 16 KRAWCZYK Karolina 01-07-24 LKS Polkowice (DS) 12.13 11.37 x 12.22 x 11.83 12.22 7
9 1 237 FRONCZYK Wiktoria 02-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 11.49 11.22 x 11.49 6
10 6 132 GIMIŃSKA Paulina 01-02-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 11.38 x x 11.38 5
11 2 211 DUDEK Weronika 01-11-21 ZLKL Zielona Góra (LB) 11.06 x x 11.06 4
12 7 517 GROMADA Wiktoria 02-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz (SK) 10.31 10.33 10.05 10.33 3
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 RÓŻAŃSKA Ewa 00 MKLA Łęczyca 15.05
2 NOWAK Barbara 00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 14.37
3 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 13.31
Mistrzostwa Polski U20 2018 (Włocławek)
1 RÓŻAŃSKA Ewa 00 MKLA Łęczyca 14.18
2 NOWAK Barbara 00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 13.59
3 FLISEK Barbara 99 OKS Start Otwock 13.56
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.032678127288818 s.